efektowny prezent

Gdy wśród znajomych lub rodziny ktoś nabywa własne lokum, zazwyczaj zaprasza osoby z najbliższego otoczenia na tak zwaną parapetówkę. Niektórzy czynią to, gdy urządzony został każdy kąt mieszkania, inni chcą przyjąć pierwszych gości jak najszybciej. Zwyczajem stało się, że zaproszone na imprezę osoby przynoszą ze sobą podarunki. Co można kupić szczęśliwym nowym mieszkańcom? Warto dopytać się o ich potrzeby. Jeśli nie jest to możliwe, to poniżej przedstawiono kilka sprawdzonych pomysłów na taki upominek.

Urządzenia i wyposażenie AGD

Elementy wyposażenia kuchni to zawsze sprawdzone prezenty. Katalog produktów AGD jest niesamowicie zróżnicowany. Znajdują się w nim produkty o różnym przeznaczeniu, jak i cenie. Bez problemu wybierzemy podarunek na każdą kieszeń. Jeśli na przyjęcie zaproszono grupę znajomych, to może warto wspólnie zebrać odpowiednią kwotę i kupić ekspres do kawy, kawiarkę lub czajnik elektryczny. Kawoszom z całą pewnością spodoba się także młynek do kawy. Dobrym pomysłem może okazać się podarowanie wagi kuchennej, wyciskarki do owoców lub zestawu młynków do przypraw.

Nowym mieszkańcom z całą pewnością przydadzą się także takie drobne artykuły użytku domowego jak: chlebak, komplet desek do krojenia o różnej wielkości, moździerz, butelki na oliwy lub zestaw pojemników do przechowywania żywności.

Naczynia

Podobno naczyń w domu nigdy za wiele. Każda Pani i Pan domu powinni posiadać co najmniej dwa zestawy talerzy. Jeden do codziennego użytku, drugi używany podczas specjalnych okazji. Współczesne naczynia mogą być wykonane z takich materiałów jak porcelana, kamionka, drewno lub stal.

Nie ma przeszkód, aby zakupić cały zestaw naczyń kuchennych, jak i poszczególne jego elementy. Nasz wybór może paść na: filiżanki, kubki, talerze i talerzyki, miski, patery, salaterki, sosjerki, wazy, dzbanki do herbaty, podgrzewacze, mleczniki, maselnice, cukierniczki, solniczki, pieprzniczki.  

Oczywiście nie można zapomnieć również o szkle. Do wyboru są kieliszki, karafki, dzbanki, szklanki, misy. Naczynia ze szkła dostępne są w różnych odsłonach. Nabyć można egzemplarze zarówno o tradycyjnym, jak i niesamowicie nowoczesnym wyglądzie. Na uwagę zasługują szklane wyroby z dodatkiem drewna, stali, złota.

Dekoracje i dodatki

Szukając pomysłu na prezent na parapetówkę, warto rozpatrzyć zakup elementów wystroju wnętrza. Chodzi o takie artykuły jak: wazony, ramki na zdjęcia, pojemniki na ciastka, figurki, doniczki, zegary ścienne, lampiony, świeczniki, szkatułki, serwetniki, talerze dekoracyjne. Praktycznymi prezentami okazać mogą się również: koce, poduszki, poszewki dekoracyjne, obrusy i bieżniki.

Wszystkie wymienione produkty można zakupić w sklepie HomePalace, którego oferta znajduje się na stronie internetowej https://www.homepalace.pl/. Asortyment sklepu jest imponujący. W sprzedaży znajdują się artykuły, które wpasują się w każdy styl wnętrza. Bez problemu nadadzą się do mieszkań urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour. Wyroby charakteryzują się unikatowym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here