Wykończenie pod klucz w Warszawie

Chcesz odebrać klucze do nowego i wykończonego już mieszkania? W takim przypadku skorzystaj z oferty wykończenia nieruchomości pod klucz!

Wykończenie mieszkań pod klucz cieszy się rosnącą popularnością. Deweloperzy oferują ją obecnie w wielu swoich inwestycjach – bez problemu można zdecydować się także na wykończenie pod klucz w Warszawie u praktycznie każdego z nich.

Wykończenie mieszkania pod klucz – co to jest?

Usługa wykończenia nieruchomości pod klucz polega na zleceniu prac wykończeniowych deweloperowi. To alternatywa dla nadal popularnego stanu deweloperskiego, w którym prace wykończeniowe leżą po stronie kupującego.

Deweloper świadczący wykończenie pod klucz w Warszawie może zagwarantować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług, w tym między innymi są to:

  • malowanie ścian i sufitów w mieszkaniu
  • kładzenie posadzek ceramicznych, paneli podłogowych
  • wykończenie łazienki – płytki, ceramika i armatura sanitarna
  • montaż drzwi wewnętrznych

W zależności do konkretnej oferty deweloperzy mogą zapewnić swoim klientom także innego rodzaju usługi, w tym między innymi wykonanie sufitów podwieszanych, kuchni na wymiar, montaż osłon okiennych. Więcej informacji na https://ronson.pl/wykonczenia/

Jakie są koszty wykończenia mieszkania pod klucz w Warszawie?

Zatem, ile trzeba zapłacić za wykończenie pod klucz w Warszawie? Koszty są w tym przypadku zależne od dwóch czynników, a mianowicie od wybranego pakietu wykończeniowego oraz od metrażu mieszkania przeznaczonego do wykończenia.

Najtańsze pakiety kosztują około 570-600 złotych brutto za jeden metr kwadratowy. Więcej trzeba będzie zapłacić za pakiety obejmujące szerszą gamę materiałów wyższej jakości, a także dodatkowe usługi. Tu ceny wynoszą zwykle około 1000-1500 złotych brutto za metr kwadratowy nieruchomości.

W związku z tym koszt mieszkania może podwyższyć się wtedy od kilkunastu tysięcy złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że wykończenie pod klucz to oszczędność czasu i pieniędzy, to atrakcyjna alternatywa dla zlecenia wykończenia zewnętrznej ekipie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here