Profesjonalne wycieraczki i maty podłogowe zapewnią bezpieczne i eleganckie wejście do budynku Twojej firmy

0
697

Organizacja i aranżacja głównego wejścia do firmy stanowi o jej statusie i wpływa na jej postrzeganie przez klientów. Ważne jest nie tylko urządzenie samej recepcji, ale również właściwe przygotowanie podłogi znajdującej się przy drzwiach. Zarówno klienci, jak i pracownicy wielokrotnie przechodzą przez takie miejsce. Właściciel budynku powinien dbać o jego czystość oraz minimalizować ryzyko poślizgnięcia się lub potknięcia. Skutecznym rozwiązaniem są maty podłogowe.

Wycieraczki i maty gumowe

Przestrzeń znajdująca się przy drzwiach wejściowych nazywana jest w branży sferą czyszczenia grubego, czyli przechwytywania brudu gruboziarnistego, a także wody i śniegu. Idealnym rozwiązaniem w takiej sferze są gumowe maty i wycieraczki. Można je bowiem ułożyć zarówno po zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie drzwi.

Godnym polecenia producentem i sprzedawcą wysokiej jakości mat podłogowych jest Aximo.pl. W swojej ofercie posiada produkty odporne na wszelkie zmiany warunków atmosferycznych oraz zmiany temperatur (od -30°C do +60°C). Maty są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie. Wykonuje się je z trudnościeralnej gumy EPDM bez dodatku wypełniaczy. Produkty posiadają ażurową konstrukcję (tzw. plastry miodu), dzięki czemu gwarantują dużą pojemność na takie zabrudzenia jak błoto, piasek lub śnieg.

Wśród zalet mat gumowych wymienić można także: dobre właściwości antypoślizgowe (maty minimalizują ryzyko poślizgnięcia się lub upadku), łatwość w montażu i codziennym utrzymaniu czystości oraz konkurencyjną cenę. Katalog produktów obejmujący profesjonalne wycieraczki gumowe można znaleźć pod adresem internetowym: https://www.aximo.pl/wycieraczki-podlogowe/maty-gumowe/

W sprzedaży dostępne są zarówno gotowe moduły, jak i maty przygotowywane na wymiar, zgodnie z potrzebami klienta. Co ciekawe w opcji jest także zakup kolorowych szczoteczek, z których można ułożyć napis na macie (np. nazwę firmy).

Tekstylne maty podłogowe

Równie ciekawym rozwiązaniem w zakresie zabezpieczenia podłogi znajdującej się przy wejściu do budynku są maty tekstylne. Nadają się one do zastosowania wewnętrznego. Dzięki właściwemu dobraniu runa i rodzajom splotu maty rewelacyjnie osuszają obuwie. Przyniesiona na butach wilgoć jest od razu wchłaniana przez tkaninę. Dzięki temu brud nie jest wnoszony do dalej położonych pomieszczeń.

Maty tekstylne oferowane przez Aximo.pl wyróżniają się także efektownym wyglądem. W asortymencie są maty tekstylne w klasycznych odcieniach szarości lub czerni, jak również mono kolorowe maty nowej generacji. Wykonuje się je z włókna poliamidowego farbowanego w masie. Dzięki temu uzyskuje się barwy w różnych atrakcyjnych odcieniach (np. zieleni, granatu lub czerwieni).

Systemy osadników z odwodnieniem

Na koniec warto wspomnieć o systemach osadników, które wskazane są do montażu w miejscach narażonych na nadmierne wnoszenie dużej ilości brudu (np. błota, piachu lub śniegu). System składa się ze specjalnego pojemnika na zanieczyszczenia oraz zakrywającego go rusztu. Taką skrzynkę można ponadto połączyć z kanalizacją deszczową. Systemy osadników produkowane są z różnych materiałów (np. moduły poliestrowe wzmocnione włóknem szklanym, moduły z polimerobetonu lub systemy aluminiowe).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here