Urządzenie łączące funkcjonalność z higieną osobistą

0
363

Nic dziwnego, że WC z funkcją bidetu zyskuje coraz większą popularność w szeroko pojętej gastronomii, hotelach, medycynie czy domach prywatnych. Dzięki swojej uniwersalności fantastycznie wpasowuje się w potrzeby użytkowników, gdyż łączy funkcję zwykłej muszli klozetowej z bidetem. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie, gdyż jest ono niezwykle higieniczne, dzięki możliwości podmycia miejsc intymnych ciepłą, czystą wodą, zamiast używania szorstkiego papieru toaletowego. Urządzenie te łączy więc higienę osobistą z komfortem używania.

Małe urządzenie, które cieszy

Dzięki swoim gabarytom, WC z funkcją bidetu nie różni zbytnio od zwykłej muszli klozetowej. Śmiało więc może być zamontowane w każdej toalecie. Urządzenie dostępne jest w kilku wariantach, w zależności od kształtu i koloru, więc trafi w gusta każdego użytkownika. Jego niebanalne wykonanie wkomponuje się w każdą łazienkę, a w połączeniu ze swoją funkcjonalnością wzniesie ją na wyższy poziom. WC z funkcją bidetu przeznaczone jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, więc każdy może zadbać o swoją higienę intymną po załatwieniu potrzeby.

Koniec z używaniem papieru toaletowego

Bidet, jak już wiadomo, ma na celu jak najlepsze zadbanie o higienę intymną, poprzez użycie w tym celu wody. Dlatego więc zakup takiego urządzenia sprawi, że podrażnienia wywoływane używaniem papieru toaletowego znikną. Zużyte rolki i zmięte jego szczątki przestaną zaśmiecać łazienkę, przez co jej wygląd będzie bardziej estetyczny.

Dodatkowo ekspansja mikroorganizmów (bakterii, grzybów, wirusów) zostanie zminimalizowana, gdyż nie będą się one przenosić na powierzchni zużytego papieru toaletowego. Pozwoli to na higieniczne, czyste i bezpieczne korzystanie z toalety bez obawy przeniesienia różnej maści chorób.

Higiena intymna na najwyższym poziomie

W ośrodkach medycznych, gdzie higiena intymna ma wielkie znaczenie, montaż miski WC z funkcją bidetu będzie niezastąpione. Wirusy i bakterie są szczególnie niebezpieczne dla osób osłabionych, dotkniętych różnymi chorobami. Zminimalizowanie przenoszenia się mikroorganizmów wiąże się z troską o pacjentów, dlatego wykorzystanie funkcjonalnej muszli klozetowej będzie idealnym sojusznikiem. Osoby hospitalizowane poczują komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo, gdy zostanie zapewniona im higiena osobista najwyższej klasy.

Zastosowanie WC z funkcją bidetu w poczekalniach placówek medycznych doda im prestiżu, a pacjenci, czekający w kolejce do lekarza, będą mieli opinie, iż są w dobrych rękach, poprzez zadbanie o ich higienę intymną nawet w podstawowych potrzebach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here